Integrace rezervačního systému

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Rezervační systémy se staly běžnou součástí IWSM systémů s hlavním cílem realizovat politiku rezervací místností, pracovních míst (share desk) a ostatních rezervovatelných objektů (např. vozidel) a realizovat a evidovat jejich správu a s ní sloučené služby.

Tak, jak vývoj moderních kanceláře postupuje od velkých zasedacích místností k více malým s cílem minimalizace nevyužitého prostoru, tak také se vyvíjejí metody sloužící k uspořádání schůzky, s identifikací přišedších a také se vyvíjejí doplňkovými službami. Mezi ně můžeme zařadit požadavky na aranžmá místnosti, požadavky na její vybavení a úklid, požadavky na catering a parkování a přístup do budovy pro externisty.


BACKEND / FRONTEND DEVELOPER

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

IKA DATA, spol. s r.o. je česká společnost poskytující profesionální služby v oblasti informačních technologií. Na trhu jsme od roku 2000 a disponujeme týmem odborníků s dlouholetou praxí. Pokrýváme celou problematiku vývoje informačních systémů od návrhu přes realizaci až po provoz.

Hledáme:

posilu, která nám v roli developera pomůže s programováním webových aplikací v ASP.NET Core Web API, C#, HTML5, CSS (Bootstrap výhodou), Javascript, Jquery a zároveň bude mít základní znalosti databází, hlavně MSSQL.

Práce je vhodná i pro studenty nebo čerstvé absolventy. Možnost práce z domova a flexibilní pracovní doba. Můžete se podílet na výběru vhodných nástrojů pro vývoj a integraci všech firemních projektů.


ARCHIBUS IoT - řešení pro Chytré budovy

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Zkušenosti jsou důležité, stejně jako odbornost. Řešení ARCHIBUS IoT pro inteligentní budovy je výsledkem použití získaných zkušeností a vysoké odbornosti. Řešení, které vám níže představíme, napomáhá společnostem maximalizovat využití ploch, bez ohledu zda jsou vlastnění nebo pronajaté.

Každou minutou, každým dnem, uživatelé ARCHIBUS pracují s výkonnými softwarovými nástroji, které snižují nároky na plochy, generují příjmy a dodávají data pro snazší rozhodování s cílem zvyšování produktivity. Všechny tyto kroky mají dopad na využívání jejich portfolia nemovitostí.


Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Celosvětově rozšířené řešení pro správu budov, nemovitostí a pracovišť přichází novým uživatelským rozhraním.

Společnost Archibus, přední světový výrobce software pro optimalizaci budov a pracovního prostředí, oznámil svůj doposud nejrozsáhlejší redesing s příchodem nejnovější verze 25.1. Archibus nabízí integrovanou sadu řešení pro sjednocení výkonu zařízení/budovy s organizační misí. Nová verze sebou přináší nástroje pro zlepšení výkonnosti a nově přepracované uživatelské rozhraní.


© 2022 IKA DATA, spol. s r.o.